Zapraszamy na szkolenie


Akademia Dialogu Motywującego

to wspólna inicjatywa zgranego zespołu psychologów, którego jednym z głównych celów jest rozpowszechnianie wiedzy na temat Dialogu Motywującego.

Chętnie pracujemy zarówno z klientem indywidualnym (w obszarze terapii, life coachingu, superwizji) jak i z grupą (prowadząc szkolenia, warsztaty, superwizje dla specjalistów w zakresie DM).

Poznajmy się...

 

 

Olga Mrozowska

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, psycholog, trener Dialogu Motywującego, certyfikowany terapeuta motywujący Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej (certyfikat Nr 6).

Absolwentka III edycji szkolenia z zakresu terapii poznawczo – behawioralnej (CTPB, Oxford Cognitive Therapy Centre, 2005r.).

Jako jedna z pierwszych osób w Polsce ukończyła specjalistyczne szkolenie dla trenerów Dialogu Motywującego - TNT (Anglia, Sheffield, 2011) uzyskując członkostwo w międzynarodowej sieci trenerów Dialogu Motywującego - MINT (Motivational Interwieving Network of Trainers), założonej przez twórców Dialogu Motywującego. (http://www.motivationalinterviewing.org/profile/olgamrozowska)

Stale uaktualnia swoją wiedzę oraz podnosi kompetencje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach dla trenerów DM w kraju i za granicą, w tym w szkoleniach prowadzonych przez Twórców Dialogu Motywującego:

- Wielka Brytania (Sheffield, MINT Forum 2011)

- Włochy (Wenecja, International Conference on Motivational Interviewing ICMI 2012)

- Motivational Interviewing Network of Trainers Forum 2013

- Holandia (Amsterdam, International Conference on Motivational Interviewing ICMI 2014)

- Niemcy (Berlin, MINT Forum 2015) i inn.

W 2014 r. ukazały się w druku wywiady, które przeprowadziła z Twórcami DM - Prof. Williamem R. Millerem oraz Prof. Stephenem Rollnickiem.

W pracy klinicznej specjalizuje się w prowadzeniu indywidualnej terapii młodzieży i dorosłych w nurcie poznawczo – behawioralnym i motywującym (zarówno w ramach prywatnej praktyki jak i w poradni psychologiczno - pedagogicznej w Płocku, w której pracuje od 2003r.).

Jest autorką i współautorką scenariuszy filmów edukacyjnych ukazujących wykorzystanie Dialogu Motywującego w pracy terapeutycznej oraz interwencyjnej (na zlecenie Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych).

Prowadzi szkolenia oraz superwizję z zakresu Dialogu Motywującego przedstawicieli różnych grup zawodowych, dla różnych firm i instytucji (psychologów, doradców zawodowych, terapeutów, pedagogów, pracowników socjalnych, kuratorów, członków GKRPA, terapeutów uzależnień i inn. ) (zobacz referencje)

Prywatnie:

Lubi podróże i dobrą książkę. Ma sentyment do Tatr i Bałtyku. Uczy się jazdy konnej. Lubi żeglować, nurkować a jeśli czas pozwoli, z przyjemnością bierze udział w regatach żeglarskich w klasie Omega Classic.

Artykuły nt Dialogu Motywującego:

 

Marta Lizis-Młodożeniec

 

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, psycholog, certyfikowana terapeutka motywująca (PTTM) i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna (PTTPB).

Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych z zakresu:

  • diagnozy klinicznej (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej)
  • psychoterapii (ośrodek INTRA)
  • stosowania Dialogu Motywującego w pracy terapeuty uzależnień (m.in. program FReD, KBPN), pracownika Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, pedagoga, kuratora i pracownika socjalnego.

Autorka rozdziału do książki "Dialog Motywujący w teorii i praktyce. Motywowanie do zmiany w pracy socjalnej i terapii".

Prowadzi terapię szkoleniową dla przyszłych psychoterapeutów w Akademickim Centrum Psychoterapii i Rozwoju Osobistego SWPS.

Prywatnie

Wielbicielka psów. Czyta wszystkie lektury, które pomagają zrozumieć ich zwyczaje i psi język. Urlopy spędza „w drodze”. Zawsze wsiada w samochód i jedzie przed siebie, odwiedzając codziennie inne miejsca, najchętniej we Włoszech. Lubi gotować i chodzić na spacery po lesie. Podobno świetnie śpiewa.